středisko Louny
Záhlaví

Zveme Vás - naše akce

... plánované akce na rok 2019 pro rodiče dětí i neskautskou veřejnost, kterými chceme příjemně naplnit alespoň pár okamžiků běhu času nejen sami sobě, ale i ostatním. Děkujeme za přízeň a podporu naší činnosti, kterou dostáváme.

Některé termíny nejsou zatím ještě pevně stanovené a budou postupně upřesňovány, jakmile budou známy.

prosinec 2019 Betlémské světlo - ať už půjde o samotné přivezení do Loun, roznášení nebo další doprovodné akce s přesnými termíny si musíme počkat až na předvánoční čas.

- první potvrzený máme na sobotu 21.12.2019 od 13 do 16 hodin pro ŠMODRCHÁNÍ v Oblastním muzeu v Lounech, což je místo a příležitost, kde si společně vyrobíme lampičky pro přenesení a uchování Betlémského světla, které ten den a do muzea také dorazí ...

BS_logo_ČR

-:)