středisko Louny
Záhlaví
01_všudepřítomné_blátíčkoBrigáda na Baště a loděnici po povodni
15. ledna zasáhla naše klubovny velká voda z tajícího sněhu a deště. Loděnici již poněkolikáté, Baštu poprvé.
22. ledna jsme se sešli k odstraňování následků poprvé. Strhli jsme lina, nahrubo seškrábali mazlavé blátíčko a dvakrát přerovnali veškerý táborový materiál.

Bohužel v zimním počasí nešlo více udělat. Až na první dubnový víkend jsme si naplánovali velkou brigádu a naštěstí počasí vyšlo dokonale a umožnilo nám provést opravdu generální úklid. Podívejte se na fotografie dokumentující úklid.

Velké poděkováním patří všem rodičům, kteří přišli přiložit ruku k dílu. Bez nich by nám přirostlo nářadí k rukám a ještě by jsme nebyli hotovi. Opravdu a upřímně děkujeme.

02_následky_v_čajovně 03_lino_bude_na_odpis 04_jedna_z_mnoha_hromádek 05_voda_nebyla_vysoko_ALE 06_mazlavá_hmota_v_klubovnách 07_úklid_v_hale 08_začínáme_2_dubna 09_venkovní_drhnutí_lina 10_likvidace_nepotřebných_podsad_z_Točníku 11_dřina_pro_chlapy 12_bývalá_plovoucí_podlaha_loděnice 13_namočený_přímotop 14_vyklizený_kout_vedle_krbu 15_uklizený_prostor_u_lodí 16_nablýskaná_podlaha 17_zasloužený_čas_oběda 18_podsady_na_prvočinitele 19_skautská_produktivita_práce 20_čistá_vymalovaná_čajovna 21_klubovna_i_s_výzdobou 22_uklizená_hala 23_už_bývalé_podsady
25_večer_a_bylo_hotovo
Brigáda na Baště