středisko Louny
Záhlaví
Letní tábor 2010
01_mezi loužemi začínáme
Od 23.července do 14.srpna pořádal 1. oddíl Dravci mosteckého skautského střediska v Nových Hamrech u Nejdku tábor. Třetím rokem jsme měli možnost využít nabídky být s mosteckými společně na táboře. Poprvé to vyzkoušeli i lounské dívky.

Padlo hned několik rekordů - největší počet táborníků, nejvíce deštivých dní, nejdéle pohřešovaná vlajka, nejvíc malých kluků v jedné družince, nejpozdější návrat z odpoledního výletu, nejrychlejší lanovka, nejvíce hub, nejvíce nákladních aut, které odvážely materiál, a nejpozdější odjezd z tábořiště po naložení posledního z nich.
02_lopaty čekají na práci
Stavbu, vlastní program tábora, někdy i náladu a nakonec i bourání stanů a dalších staveb narušoval nezdolný déšť. Ale vydrželi jsme a všichni už vědí, že příští rok doma nechají mobilní telefony, oplatky, bonbóny a brambůrky a do každého volného místa v kufrech a batozích nacpou zásoby hezkého počasí.

A teď už několik fotek dokumentujících tábor a táborový život od začátku až do konce ...

03_hrátky ve vodě 04_borůvková záplava 05_předávání zprávy přes řeku 06_signalizování píšťalkou 07_zprávy na tři způsoby 08_zapalování slibového ohně 09_po deštích přišlo sušení a větrání 10_skok z místa při sportovním odpoledni 11_stavba trasy pacifické železnice 12_nevidím, neslyším - a mám to VYLUŠTIT !!! 13_ ... a to BYL tábor.


---------
ZPĚT
HOMEPAGE