středisko Louny
Záhlaví

Zveme Vás - naše akce

... plánované akce na rok 2019 pro rodiče dětí i neskautskou veřejnost, kterými chceme příjemně naplnit alespoň pár okamžiků běhu času nejen sami sobě, ale i ostatním. Děkujeme za přízeň a podporu naší činnosti, kterou dostáváme.

v SOBOTU 21.12.2019 od 13. do 16. hodin pořádáme v Oblastním muzeu v Lounech ŠMODRCHÁNÍ - zveme širokou veřejnost na výrobu lampiček pro Betlémské světlo, které za námi do muzea také dorazí ... Přijďte si i Vy, nejlépe i s dětmi, vyrobit vlastnoručně ozdobenou lampičku pro světýlko, které si hned můžete odnést i domů
prosinec 2019 Betlémské světlo - předávání plamínku, který hřeje ...
BS_logo_ČRI v letošním roce pomáháme plaménku z Betléma na jeho cestě k lidem,skauti a skautky tuto svoji službu nespojují s žádnou ani charitativní sbírkou.
V sobotu 21. prosince přivezeme Betlémské světlo jako poselství míru, lásky a přátelství a Vy si jej můžete přímo od skautských kurýrů v Lounech převzít. Aby Vám plamének cestou domů nezhasl, stačí si vzít obyčejnou svíčku a sklenici:

So 21.12. 12:55 ČD Louny hl.n. (ale jsou tam jen 2 min. ...), 12:59 ČD Louny střed, 13:45 - 16:00 muzeum při "Šmodrchání" lampičekPo 23.12. 15:30 - 16:30 Mírové náměstí u Mariánského sloupuÚt 24.12. 13:00 - 15:00 největší lounský hřbitov u hlavního kříže; 15:00 Smolnice při vánočním zpívání
PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOC A DOBRÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJÍ
kurýři Betlémského světla – skauti a skautky z Loun

Další pomoc štafetově šířenému světlu z Betléma na jeho pouti k lidem lze domluvit i na svista@ln.cz, nebo naleznete na www.betlemskesvetlo.cz.

BS_2011_příjezd_do_muzea

BS_logo_ČR